Kdo je Prue?

29. listopadu 2007 v 14:13 | Phoebe |  Prue / Shannen Doherty
Prue_HalliwellPrue Halliwell
Prue je nejstarší ze sester ,narodila se 28.10.1971.Pracuje v aukčí síni-Buckland.Její schopnost je telekineze (hýbání předmětů), z počátku dokázala dát věci do pohybu pomocí přivření očí ale postupem času se naučí ovládat svou moc i rukou. Od druhé série má Prue ještě jednu schopnost-astrální projekci.Může se přemístit na jakékoli místo.
Prue Helliwell :
Jméno : Prudence Halliwell
Datum narození : 28.10.1970
Stav : svobodná
Rodiče : Patricia Halliwell a Victor Bennet
Sestry : Piper,Phoebe,Paige Halliwell
Práce : Aukční síň Buckland, fotografka
Znamení : štír
Schopnosti : astrální projekce, telekineze
Série : 1.-3.
Prue Halliwell je prvorozená ze čtyř sester Halliwellových. Prue byla tvrdohlavá, a protože jim velice brzy umřela matka, tak Prue převzala odpovědnost za sestry a začala je chránit.Prue měla několik přítelů, ale její největší láskou byl Andy Truedau, který umřel na konci 1.série.Prue pracovala v aukční síni Buckland, pak se vrhá na dráhu profesionální fotografky.Prue umírá 17.5.2001 - zabije ji démon Shax.
Herečka - Shanen Doherty
prueZvláštní znamení: Je strašlivě nespolehlivá.To už se o ní vědělo ,když ještě hrála v Beverly Hills 90210 a od té doby se v jejím chování nic nezměnilo. Navíc je prý přímo děsivě arogantní!Ještě k tomu před každým natáčením tráví v maskérně pět hodin ,aby na plátně vypadala naprosto dokonale!

Její nejdůležitější filmy: "Čarodějky" , "Beverly Hills 90210" , "Spiknutí"

Co nenávidí: Své bývalé kolegy z Beverly Hills a všechny muže se kterými chodila.

Co miluje: Sladkosti! Čokoládu si prý nedokáže upřít a musí sníst minimálně tabulku denně! Díky tomu pak musí trávit perné hodinky v posilovně.

Čeho se bojí: Pavouků a švábů!Dokonce kvůli švábům odmítá jezdit do New Yorku ,protože by neměla kde přespat ,New York je totiž švábů plný!

Detaily: Její celé jmeno je Shannen Maria Doherty. Narodila se dne 12.4.1971 v Memphis ,Tennessec.Její barva očí je Šedomodrá a váží 51 Kg.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nnnn nnnn | 29. listopadu 2007 v 14:14 | Reagovat

hkIHSfsdhf

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama