Kdo je Leo?

30. listopadu 2007 v 21:26 | Phoebe |  Leo / Brian Krause

Leo Wyatt

Leo byl doktor. Zemřel za druhé světové války a stal se z něj světlonoš - ochrance a rádce čarodějek. O se sestry se staral tajně, vydával se za jejich opravář. Jak už to tak bývá, co je zakázané, je lákavé. Zamiluje se do Piper. Jednoho dne o něm Phoebe zjistí pravdu, vidí ho, jak vyměňuje žárovku na lustru pomocí levitace. Leo ji vše vysvětlí. Phoebe mu slíbí, že si to nechá pro sebe. Ale nakonec se všichni všechno dozví, jelikož Leo potřebuje pomoc.
V druhé sérii musí Leo o Piper soupeřit s Danem. Nakonec si ho Piper stejně vybere a přenesou se na tři měsíce nahoru. Leo si nakonec Piper vezme a pokoušejí se mít dítě, to sem jim povede a Piper mu porodí syna, který dostane prostřední jméno po otcově příjmení. Po porodu nastala menší manželská krize, která se vyřešila. Ale přisel další problém. Leo byl "povýšen" na staršího. Musí zůstat nahoře, a kvůli bezpečí nesmí dolů. Rozloučí se s Piper a povolí Chrisovi, aby se stal světlonošem sester. Pak se chce přenést a Chris ho pošle do Valhaly. Tam je Leo nějakou dobu vězněn, dokud jej sestry nedostanou ven. Piper mu řekne, že se teď musí snažit žít život bez něj. A tak Leo odchází od rodiny.
Po určité době si ale opět cestu k sobě najdou a budou mít dalšího syna.
V sedmé sérii je Leo obtěžován Avatary a následně se stane jedním z nich. Když na to přijdou straší, Leo se stane člověkem. Má menší pocit méněcennosti, když už nemůže sestrám nějak pomoc, a tak se stane učitelem v magické škole.
Po nějakém čase si pro něj přijde Anděl smrti, aby se Piper mohla se sestrama připravit na velký boj, jediná možnost jak ho zachránit je, ho zmrazit a předat Andělovi osudu. Ten Piper slíbí, že když vyhrajou boj proti zlu, Leo se vrátí. Piper je zoufalá a zkouší vše. Nakonec ale finální souboj vyhrají a Leo se vrací.
Nakonec Leo učí dal v magické škole, Piper mu porodila ještě holčičku Melindu. Oba spolu krásně zestárli.
Leo měl hned několik schopností: dokázal se přenášet na jakékoliv místo, jako Paige, dokázal léčit, mohl levitovat, měnit podobu. Po té co se stal starším, vrhal blesky a dokázal přenést i několik lidí naráz, mohl se zneviditelnit. Jako avatar mohl vracet čas a oživovat mrtvé. Bohužel o všechny schopnosti přišel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama